Львів Інформ

Цуренко розібралася з першою ракеткою Росії на турнірі в Празі

38294 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українка Леся Цуренко (№139 WTA) виграла матч першого кола основної сітки на турнірі міжнародної серії в Празі, повідомляє sport.ua

Цуренко, яка стартувала в кваліфікації, здолала п'яту сіяну Катерину Александрову з Росії (№27 WTA), яка є найбільш високорейтинговою тенісисткою своєї країни.

Прага. Перше коло
Леся Цуренко (Україна) - Катерина Александрова (Росія) - 6:2, 6:4

Відзначимо, що Леся перервала серію з восьми поспіль поразок тенісисткам з топ-30. Останній раз вона здобувала такі перемоги ще під час Брісбена-2018, на тих змаганнях таких виграшів було три.

У наступному раунді Цуренко зіграє проти Ани Богдан або Сторм Сандерс, яку в понеділок в фіналі кваліфікації обіграла Марта Костюк.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,теніс,Леся Цуренко,Prague Open
Автор: News Ukraine