Львів Інформ

Нам в Україні потрібно говорити в один голос зі світом щодо постачання для оборони та посилювати тиск на Росію – звернення Президента Володимира Зеленського

Нам в Україні потрібно говорити в один голос зі світом щодо постачання для оборони та посилювати тиск на Росію – звернення Президента Володимира Зеленського
28060 ПЕРЕГЛЯДІВ

Бажаю здоров’я, шановні українці!

Сьогодні протягом дня не бракувало заяв і коментарів, не було дефіциту новин, особливо в дипломатичній площині.

Тому сьогоднішній звіт – недовгий. І почну з того, про що поки не повідомляли.

Провів сьогодні засідання Ставки, вперше – у подвійному форматі.

Спочатку – традиційний повний склад Ставки. Розглянули ситуацію на фронті, намагання Росії посилити тиск на Донбасі. Забезпечення армії. Підготовка кадрів та інші питання постійної уваги Ставки.

А потім, у другій половині дня – додаткова зустріч членів Ставки у вузькому форматі. Для особливо вагомої розмови.

Ми не залишимо без нашої відповіді жодну агресивну дію окупанта. Ворог у специфічній стадії, коли стратегічно програш Росії вже зрозумілий. Але тактично у них іще є ресурс для спроб наступальних дій. Вони шукають варіанти, щоб спробувати змінити перебіг війни та намагаються поставити на службу агресії потенціал усіх територій, які вони поки що контролюють.

Ми ж маємо продовжувати те саме, що робимо: посилювати нашу стійкість, бути абсолютно єдиними в прагненні забезпечити нашу армію та всіх захисників необхідною зброєю та обладнанням – нам в Україні потрібно говорити одним голосом зі світом щодо постачання для оборони. А також маємо щомісячно відчутно посилювати глобальний тиск на Росію.

Ворог має вийти із цієї своєї стадії значно більш послабленим, ніж вони передбачають для себе в найгірших сценаріях.

Це важке завдання для нас. Але ми повинні його виконати.

Продовжуємо й нашу боротьбу з внутрішнім ворогом. Дякую Службі безпеки України, ДБР, Офісу Генерального прокурора й усім тим, хто ще залучений до очищення нашої держави. Нові кроки будуть.

Сьогодні в межах переговорів із Президенткою Єврокомісії та членами Колегії Єврокомісії ми досягли дуже важливих взаєморозумінь. Про те, що тільки разом сильна Україна і сильний Євросоюз здатні захищати життя, яке ми цінуємо.

Про те, що Україні потрібна незмінна та повна підтримка в захисті від Росії.

І про те, що ми маємо нашою подальшою інтеграцією давати енергію й мотивацію нашому народу боротися попри будь-які перешкоди й загрози.

Я вірю, що Україна заслуговує вже цьогоріч підійти до відкриття переговорів про членство в ЄС.

І я дякую пані Президентці Єврокомісії та її колегам і нашим друзям у ЄС за відчутну підтримку на шляху інтеграції та в захисті нашої держави й людей.

Це військова, фінансова, енергетична та соціальна підтримка. І це зміни, якими ми забезпечуємо більше взаємодії між нашими інституціями – України та ЄС.

Завтра – другий євроінтеграційний день цього тижня. Відбудеться саміт Україна – ЄС. Готуємося.

І ще одне.

Сьогодні взяв участь у Національному молитовному сніданку у Вашингтоні. Це щорічна подія, яка об’єднує найбільш потужних представників американської держави й суспільства. Був Президент Байден, були сенатори й члени Палати представників, лідери релігійних громад та різних політичних спільнот.

Закликав їх робити все, що можемо, і так, як мусимо, у протистоянні російському злу, щоб силою своїх дій доповнити силу наших молитов.

Молитов про порятунок від зла, про перемогу над загарбниками й про мир для всіх наших людей – у всіх містах і громадах вільної України.

Я дякую кожному нашому воїну! Усім солдатам і матросам, сержантам і старшинам, офіцерам і генералам! Усім, хто стійкий!

Я дякую всім, хто допомагає Україні! Хай будуть почуті всі, хто молиться за нашу перемогу!

Слава Україні!

Джерело

Теги: оборона,Україна,Росія, Російська агресія , Російська Федерація,РФ, Війна Росії проти України, Війна проти Росії, війна в Україні, Війна з РФ, Війна з Росією, Війна проти України,Війна, 24 лютого 2022 року війна,звернення Президента Володимира Зеленського,звернення ,звернення Президента , звернення Президента України,звернення Президента Зеленського,звернення Президента України Володимира Зеленського,звернення Президента України Зеленського,звернення Володимира Зеленського,звернення Зеленського,Президент України Володимир Зеленський,Президент України Зеленський,Президент Зеленський,Президент Володимир Зеленський,Президент України ,Президент ,Володимир Зеленський, Володимир Олександрович Зеленський,Зеленський, Володимир Зеленський Вікіпедія, Зеленський Вікіпедія,Ставка,Донбас, Євросоюз,Європейський Союз
Автор: wikibazacom

© 2020 lviv-inform

Мої відео