Львів Інформ

Сербія — Україна 1:6. Розгром від наших хлопців у відборі на чемпіонат світу-2024 з футзалу

229103 ПЕРЕГЛЯДІВ

У другому турі кваліфікаційного раунду чемпіонату світу-2024 з футзалу національна збірна України зустрілася з Сербією та зуміла здобути більш ніж впевнену перемогу.

Ще у першому таймі підопічні Олександра Косенка зуміли забити у ворота сербської команди чотири м'ячі при одному пропущеному, а вже після перерви "синьо-жовті" збільшили свою перевагу в рахунку.

Фінальний свисток зафіксував розгромну перемогу збірної України з футзалу з рахунком 6:1, що стало другою перемогою для "синьо-жовтих" у цьому відборі на світову першість. Раніше наша команда розгромила Бельгію з рахунком 10:2 та поступилася Польщі з рахунком 2:3.

Сербія — Україна 1:6

Голи: Вашич, 11 — Швед, 1, 9, Абакшин, 8, 31, Жук, 9, Корсун, 25

Стартовий склад збірної України:

Джерело:
football.ua

Теги: Сербія — Україна 1:6,футзал,Підопічні Олександра Косенка,Україна розгромила Сербію у відборі на чемпіонату світу-2024 з футзалу, відбір на чемпіонат світу-2024 з футзалу