Львів Інформ

Проповзли. Боснія та Герцеговина – Україна 0:2. Відео голів та огляд матчу. Відеоогляд поєдинку

51427 ПЕРЕГЛЯДІВ

Збірна України зіграла останній, вирішальний матч у групі ЧС-2022 проти Боснії та Герцеговини.

Нашій команді для того, щоб посісти друге місце в групі, потрібно було перемагати боснійців, і при цьому сподіватися на перемогу Франції над Фінляндією.

Однак перший тайм наша команда провела не найкраще – типові 0:0, при цьому Бущан один раз реально врятував.

Другий тайм також стартував не дуже швидко, проте Зінченко після флангового проходу Циганкова підкрався непомітно та відкрив рахунок.

Боснія та Герцеговина – Україна 0:2

Голи: Зінченко (58), Довбик (79)