Львів Інформ

Прокурорський флешмоб на Донеччині: від немовлят – до станції швидкої допомоги

Прокурорський флешмоб на Донеччині: від немовлят – до станції швидкої допомоги
399242 ПЕРЕГЛЯДІВ
Прокурори Донеччини у рамках флешмобу «30 добрих справ прокурора» продовжують робити добрі справи по всьому регіону.
На цьому тижні працівники відділів захисту інтересів дітей та протидії насильству, нагляду за додержанням законів органами СБУ та Державної прикордонної служби, режимно-таємної частини, забезпечення діяльності у сфері запобігання та протидії корупції спільно з управлінням нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях у Донецькій області та в умовах збройного конфлікту, завітали до дитячого будинку «Центр опіки м. Маріуполя».
 
        
 
Наразі у закладі перебувають 123 дитини, позбавлені батьківського піклування, серед яких 12 немовлят та 23 малюка віком до 3-х років. Прокурори подарували діткам овочі, фрукти, солодощі та спортивний інвентар. Також заклад отримав речі, у яких мав гостру потребу, а саме: памперси, кухонну та техніку для побутових потреб, а також портативну акустику.    
 
         
 
Дитячу тематику флешмобу продовжили окружні прокуратури. Краматорська привезла маленьким вихованцям Центру соціально-психологічної реабілітації дітей ССД Краматорської міської ради різноманітний спортивний інвентар та солодощі, а Волноваська поповнила запаси ясла-садка Донської селищної ради засобами індивідуального захисту: медичними масками, рукавичками та антисептиком.
 
        
 
Колектив управління підтримання публічного обвинувачення в суді, враховуючи складну ситуацію у регіоні в період пандемії Covid-19, передав 7 бригадам станції швидкої медичної допомоги у м. Маріуполі пульсоксиметри для вимірювання сатурації крові, частоти пульсу та аналізу сосудів.

© 2020 lviv-inform

Мої відео