Львів Інформ

На Донеччині судитимуть двох «авторитетів»

На Донеччині судитимуть двох «авторитетів»
179294 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури завершено досудове розслідування стосовно двох мешканців м. Маріуполя, які обвинувачуються в умисному спричиненні легких тілесних ушкоджень, незаконному позбавлення волі потерпілого та поширенні злочинного впливу (ч. ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 125, ч. 2 ст. 146, ч. ч. 1, 2 ст. 255-1 КК України).
 
Нагадаємо, що з 2010 по 2021 роки  55-річний місцевий «авторитет» вирішував конфліктні ситуації між раніше судимими маріупольцями, а також здійснював злочинний вплив на їх незаконну діяльність. Зокрема, зловмисник керував процесом збору майна і грошових коштів з громадян та місцевих підприємців для систематичного наповнення «общаку».
 
В свою чергу, його 29-річний спільник, перебуваючи у СІЗО виконував обов’язки «смотрящего», де поширював злочинний вплив на ув’язнених.
 
Окрім цього, у травні поточного року обвинувачені зустрілися з місцевим мешканцем, нібито для перемовин. Проте, замість розмов, правопорушники побили потерпілого, вивезли в автомобілі на околицю міста та залишили непритомним.
 
Наразі обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті. Зловмисникам загрожує до 15 років позбавлення волі.
 
Досудове розслідування здійснювалось СУ ГУНП в Донецькій області за оперативного супроводу УСР в Донецькій області ДСР Національної поліції України.

© 2020 lviv-inform

Мої відео